Jak se říká, všechno zlé je k něčemu dobré!

Ano ano, na jaře jsem s příchodem corony zažila osobní krizi, když jsem přišla o možnost věnovat se svojí práci s ženami. Vedla jsem těhotenské plavání, ženské a mateřské kruhy a věnovala se Metamorfní technice.
Zavření školek pro mě znamenalo být doma s nejmladším dítětem. A co teď?
Hledala jsem způsoby, jak se realizovat v době karantény a jak moci pracovat z domu s malým dítětem.
Do cesty mi přišel zajímavý projekt.
Od známých jsem dostala papírovou krabičku se slovy, ať to vyzkouším. Vypadalo to jako balení jednorázových kapesníků.
Až doma jsem po rozbalení zjistila, že jsou to prací ubrousky a dají se použít i do myčky. Okamžitě mě nadchly! Krásně se rozpouští ve vodě a jsou úplně bez chemie. Fosfáty a zeolity z běžných pracích prášků totiž ničí naše vodstva.
Už nějakou dobu jsem sice používala ekologické produkty pro domácnost, ale při podrobnějším zkoumání jsem zjistila, že mají na etiketách piktogramy označující přítomnost chemických látek. Jak to může stát dopustit?!
Ihned jsem se začala zajímat o další produkty společnosti Greenway a zjistila, že ušetřím spoustu času při úklidu a ještě si posiluji imunitu tím, že už nemusím používat žádnou domácí chemii. Kůží a dýchacími cestami se nám totiž dostává do těla, kde se hromadí a působí různé neduhy včetně narušení hormonální rovnováhy a z toho plynoucí neplodnosti.
Vše se dá s těmito produkty vyčistit pouze vodou a patentovanými utěrkami se stříbrem. Stříbro navíc i desinfikuje, používalo se k léčení a ničení mikrobů již v dřívějších dobách.
Celý projekt mě velmi nadchl a stala jsem se partnerem společnosti. Dělá mi radost říkat o této příležitosti lidem z mého okolí. Na tyto zdravé produkty postupně přešla celá má rodina a přátelé.
Vidím v tom budoucnost pro všechny domácnosti, pro planetu, pro naše zdraví. Ona totiž úplně stačí zátěž z chemicky ošetřené stravy, znečištěného ovzduší a elektrosmogu.
Tímto projektem máme možnost získat lepší kvalitu života pro sebe i pro příští generace.
Oslovilo vás to a chcete více informací? Obraťte se na mě 🙂
Sára