Mateřské a ženské kruhy

Ženské kruhy

Radost

Přijďte prohloubit radost ze svého ženství, partnerství a sexuality.

Energie

Navyšte svoji životní energii a plodnost.

Zdraví

Zpevněte své pánevní dno, ozdravte ženské orgány a omlaďte tělo.

Moje cesta k ženství

Vždy jsem chtěla být kluk. V mém světě to měli kluci jednodušší. Také jsem si s klukama více rozuměla, ostatně i s tátou.

S narozením synů se ve mně začalo vše měnit, cítila jsem touhu své ženství objevovat a žít ho naplno. Díky tomu přišlo do mého života Mohendžodáro…

 Zvu i Tebe na cestu, kterou jsem sama prošla.

Budu tam s Tebou, Tvou průvodkyní.

Jóga pánevního dna – MOHENDŽODÁRO

Cvičím s ženami ásány Mateřského okruhu, které ozdravují ženské orgány, navyšují životní energii a plodnost, omlazují, upravují hormonální disbalanci, zabraňují úniku moči po porodu a léčí prožívání ženské sexuality.

Hluboké léčení ženství

Zažiješ hluboce léčivý ženský kruh, propojíš se s vnitřní ženou, zatančíš si, zazpíváš, otevřeš své srdce ženským aspektům jako je bezpodmínečná láska, laskavost, intuice, něžnost, jemnost…

Co mi to přinese?

Skupina žen Ti pomůže dostat se do hloubky svého ženství a intenzivně léčit zranění, která si neseme životem. Objevit radost, naplnění v roli ženy, partnerky, matky, milenky. Milovat svoje tělo, být zdravá, šťastná a plná energie.

Uzavřená skupina žen

Pro Tvůj pocit bezpečí a větší uvolnění vedu uzavřenou skupinu žen v pěti na sebe navazujících workshopech v délce 3hod. vždy v lichou neděli večer. Dostaneš i návod pro práci na sobě doma.

OSHO meditace

Součástí každého setkání ženského kruhu je i Oshova meditace, která ztiší Tvou mysl, vyprázdní hlavu, uvolní Tvé tělo a emoce a spojí s Tvou duší. Meditace jsou aktivní, uzpůsobené západnímu člověku.

Lenka

Naučila jsem se zastavit a odpočívat. Myslet také na sebe. A mít se ráda. Moc děkuji, Sáro.

Zuzana

Tvůj kurz mi pomohl otevřít své srdce, vnímám intenzivněji své pocity a své tělo.

Renata

Sáro, děkuji, že jsi mi pomohla více poznat své ženství. Děkuji Ti za krásné prožitky bytí sama se sebou a být konečně sama sebou.

Podívejte se na aktuálně vypsané kurzy

Mateřské kruhy

Dotek

Darujte svému děťátku láskyplný dotek spojený s masáží celého tělíčka.

Komunikace

Komunikujte s miminkem pomocí rytmických říkanek spojených s dotekem a zpěvem.

Sdílení a podpora

Přijďte do kruhu maminek vzájemně se podpořit a inspirovat.

Petra

Mateřský kruh se Sárou je pro mě možnost být v kontaktu s ostatními maminkami, vzájemně se inspirovat a obohacovat. Je to také prostor pro hluboké se propojení s miminkem pomocí vědomého doteku, zpěvu a říkadel. Doporučuji.

Zuzana

Mateřský kruh doporučuji všem ženám, které se cítí osaměle a izolovaně. Zaručeně získají mnoho krásných prožitků s ostatními maminkami a se svým miminkem.

Hanka

Na čtvrtek u Sáry se vždy velmi těším, pokaždé získám velké povzbuzení v mojí nové roli maminky a užiju si krásné chvíle s dcerkou jak při masáži, tak i při pohybových říkankách 🙂

Podívejte se na aktuálně vypsané kurzy